Cuma , 22 Mart 2019
Mi Max 3 İle İlgili Yeni Bilgiler Açığa Çıktı

Mi Max 3 İle İlgili Yeni Bilgiler Açığa Çıktı

Xiaomi’nin Mi Max 3 akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni bazı gelişmeler yaşanıyor. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Xiaomi Mi Max 3’ün bazı özellikleri, XDA tarafından ortaya çıkarıldı. XDA tarafından sağlanan yazılım dosyaları, geçmişte yapılan sızıntıların bir kısmını teyit ediyor.

Sızıntı, cihazın 18:9 ekran (muhtemelen 7 inç), Qualcomm Snapdragon 660 işlemci ve kablosuz şarj işlevselliğine sahip 5.500 mAh pille (Xiaomi için bir ilk) geldiğini gösteriyor.

Son sızıntılar hatırlarsanız bir Snapdragon 635 çipi olacağını iddia ediyordu. Bu yüzden, hangi çip ile geleceğinden tam emin değiliz ancak iki farklı varyant olarak gelme ihtimali de var. Daha önce, telefonun 3GB/64 GB ve 4 GB/128 GB bellek yapılandırmaları ile geleceği söylenmişti. Belki de Snapdragon 660, daha yüksek modelinde kullanılacak.

Kamera detayları bu noktada belli değil ancak, Ocak ayında sızdırılan görüntü, bir çift arka kamera kurulumu ile geleceğini gösteriyordu. Öte yandan ön kamera, ürün yazılımında bulunan koda göre iris tarama teknolojisine sahip olabilir.

Telefon aynı zamanda, Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile çalışıyor ve arka tarafta parmak izi tarayıcı özelliğine sahip. Ancak, NFC eksikliği olabilir gibi görünüyor.

Ürünün 265 Dolar civarında bir fiyat etiketi ile satışa sunulacağı tahmin edilmekte fakat çıkış tarihine ilişkin bir bilgi bulunmamakta.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*