Çarşamba , 11 Aralık 2019
Meizu, 2 Haziran’da M2 Note Modelini Tanıtıyor!

Meizu, 2 Haziran’da M2 Note Modelini Tanıtıyor!

Ülkemizde MX4 modeliyle dikkatleri üzerine toplayan Meizu’nun yeni büyük ekranlı telefonu olacak M2 Note’un özellikleri 2 Haziran’daki tanıtım öncesi ortaya çıktı.

Geçtiğimiz seneye kadar pek bilinmeyen, geçen yıl ismini duyurmaya başlayıp bu yıl ülkemize girmesi ve uygun MX4 modeliyle dikkatleri bir anda üzerine çekip alaka odağı olmaya başlayan Meizu, ülkemizde stok meseleleri yaşayan ve ürün yetiştiremeyen bir firma olacak kadar dikkat çekiyor.

Meizu’nun MX5 modeli bu yıl beklenen telefonu olsa da büyük ekranlı serisi olan M1 Note‘un yeni sürümü olacak olan M2 Note modeli de merakla bekleniyor.
1

Meizu tarafından paylaşılan görseller ile 2 Haziran‘da tanıtılacağı belli olan M2 Note’un teknik özellikleri ise GFXBench‘e göre 5.6 inçlik FullHD ekran, 8 çekirdekli ve 64-bit MediaTek MT6753 işlemci, 2GB RAM. 12MP 4K video çekim özellikli arka ve 5MP ön kameraya sahip olarak sıralanıyor.

2

Ana ekran devrimi” yapacağını söyleyen Meizu’nun yuvarlak home butonuna parmak izi okuyucu ilave etmesi de bekleniyor.

Meizu M2 Note’un diğer ayrıntıları ve ana ekran butonunda yapacakları yenilikleri 2 Haziran’daki tanıtım sonrası sizlere buradan aktaracağız. Bakalım büyük ekranlı telefonlar arasında M2 Note ne gibi satış rakamları ve kullanıcı tecrübesi sunabilecek hep birlikte göreceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*