Çarşamba , 11 Aralık 2019
Mate 30 Pro Yeni Ülkelere Gelmeye Devam Ediyor

Mate 30 Pro Yeni Ülkelere Gelmeye Devam Ediyor

Huawei’nin Mate 30 Pro akıllı telefonu giderek daha fazla yayılıyor. İşte ayrıntılar…

Küresel çapta Google uygulama ve servislerinden yoksun bir şekilde satışa sunulan ilk telefon olan Huawei Mate 30 Pro şimdi daha fazla ülkede listeleniyor.

Kısa süre önce Avrupa’ya resmi olarak giriş yapan telefon şimdi İtalya ve Fransa’da kullanıcılarla buluşuyor. 1.099 € fiyat etiketi taşıyan telefon yanında sunulan promosyonlarla birlikte kullanıcıların ilgisini daha fazla çekmeye çalışacak.

Amerikan hükümetinin mayıs ayından bu yana devam ettirdiği yaptırımlar nedeniyle Avrupa’da kayda değer bir büyüme sağlayamayan Huawei’in Google uygulamalarından yoksun bir telefonu ilgi odağı yapmak için yanında bol seçenekli hediyeler sunmaktan başka çaresi görünmüyor.

İtalya’da Mate 30 Pro satın alan kullanıcılara 299 € değerinde hediye çeki sunuluyor. Fransa’da ise bunun daha fazlasını görüyoruz. Ülkede Mate 30 Pro’yu satın alan kullanıcılar Huawei Watch GT akıllı saate, 15W kablosuz şarj cihazı ve bir kılıfa ücretsiz sahip olacak. Kullanıcılara ayrıca 200 €’luk geri ödeme teklifi de sunuluyor. Böylece kullanıcıların zararı minimuma indiriliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*