Çarşamba , 11 Aralık 2019
Main Assembly Gizemini Koruyor

Main Assembly Gizemini Koruyor

Ne zaman çıkış yapacağı merak konusu olan Main Assembly hakkında son gelişmeler neler? Gelin bir bakalım.

Bilgisayar platformu için duyurulan ve Steam’de sergilenmeye devam edilen Main Assembly için geri sayımlar devam ediyor. 2019’un son çeyreğinde çıkış yapacağı duyurulan yapım hala net bir çıkış tarihine kavuşamazken oyunun her an yayınlanabileceği tahmin ediliyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı oyun modlarını karşımıza çıkaracak olan Main Assembly erken erişim oyunu olarak 2019 yılı bitmeden lansmana çıkacak. Rengarenk atmosferi ile oyunculara eğlenceli anlar sunacak olan yapımda kendi robotumuzu tasarlayacak, geliştirecek, özelleştirebilecek ve piyasaya sürebileceğiz. Oyun içerisinde hemen hemen her türlü ayrıntıyı karşımıza çıkacak.

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik robotlar geliştireceğimiz yapımda bazen bir araç, bazen bir iş makinesi, bazen bir uçak parçası ve daha fazlasını geliştirebileceğiz. Güçlü görsel programlama arayüzünün yer aldığı yapımda çeşitli eşyalar ve kozmetik ürünlerde yer alacak. Oyuncular bu eşyaları ve kozmetikleri de oyun içerisinde diledikleri gibi kullanabilecekler.

Oldukça hoş görsel efektlerin de yer aldığı yapımda arabalar ve jetler gibi çeşitli motorlu araçlar da yapabileceğiz. Artık gözler oyunun piyasaya ne zaman sürüleceğine çevrilmiş durumda. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*