Pazartesi , 21 Ekim 2019
LG G8X Geliyor

LG G8X Geliyor

Ünlü teknoloji şirketlerinden LG, akıllı telefon kategorisinde bu kez de LG G8X modeliyle kendisini gösteriyor. İşte ayrıntılar…

Güney Koreli LG son dönemde ne yaptıysa mobil pazarda başarılı olamadı. Bunun sebeplerini ve sonuçlarını sonraya bırakalım ama LG’nin bir akıl değişimine ihtiyacı olduğu ortadaki en büyük gerçeklerde birisi. LG Çinli üreticilerin ne yaptığını çok iyi anlamalı, özellikle OPPO ve Xiaomi‘nin Şubat ayında tanıtılan Snapdragon 855 destekli LG G8‘den sonra LG IFA2019 etkinliği kapsamında yeni bir amiral gemisi telefon daha tanıtmaya hazırlanıyor.LG’nin ön tarafta çift kameradan tek kameraya geçiş yaptığını görüyoruz. Bu da gördüğünüz üzere daha küçük bir çentik anlamına geliyor. Yani LG de Infinty-U çentik olayına girmiş bulunuyor.

Arkada ise üçlü kameradan ikili kameraya geçildiğini görüyoruz. Bu da açıkçası bu telefonun LG G8’in altında bir telefon olacağını bizlere gösteriyor. Birçok kişi “X” harfini görünce daha üst segment bir telefon bekleyebilirdi ama gördüğümüz kadarıyla LG daha lite bir LG G8 ile karşımıza çıkacak!

LG, akıllı telefon alanında eleştirilen markalardan biri. Buna rağmen tasarımları ile hala bir nebze de olsa iddiasını gösteriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*