Perşembe , 7 Kasım 2019
LG G8 Modelinin Ne Zaman Tanıtılacağı Netlik Kazandı

LG G8 Modelinin Ne Zaman Tanıtılacağı Netlik Kazandı

Akıllı telefon dünyasında LG cephesiyle ilgili önemli bazı gelişmeler var. LG G8’in tanıtım tarihine dair yeni bilgiler ortaya çıktı.

25-28 Şubat tarihleri arasında MWC 2019 etkinliği gerçekleşecek. Dünya devi birçok üretici bu etkinlikte yeni teknolojilerle donattığı en iyi ürünlerini görücüye çıkaracak. Bu tür etkinliklerin avantajları olduğu kadar dezavantajları da var. Mesela gerçekleştirilen etkinliği dünyanın her noktasında gelen gazeteciler ilgiyle takip eder. Bunun yanında duyurduğunuz ürün diğer bir üreticiye ait ürünün gölgesinde kalabilir. MWC 2019’da göreceğimiz üreticilerden biri de LG olacak. Hatta Android Authority sitesinin şirket cephesinde elde ettiği bazı bilgilere bakılırsa LG G8 MWC 2019’da tanıtılacak.

Son olarak G6’yı MWC etkinliğinde duyuran LG’nin bu hamlesi cesurca diyebilir, zira son dönem G ve V serisi telefonlar rakiplerin gölgesinde kalıyor. Galaxy S10 serisinin tanıtılacağı Mobil Dünya Kongresi’nde yeni Sony ce Xiaomi’den de yeni ürünler gelecek. Önümüzdeki günlerde mobil pazar açısından son derece kritik gelişmeler yaşanacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*