Salı , 5 Kasım 2019
LG, G4’ün yanına amiral gemisi bir telefon daha hazırlıyor

LG, G4’ün yanına amiral gemisi bir telefon daha hazırlıyor

LG’de yenilikler bitmiyor G4’ün yanına amiral gemisi bir telefon daha geliyor.Teknoloji meraklıları bu haberi kaçırmayacak.

LG son senelerdeki geleneği bozmayarak 2015’te de iki amiral gemisi telefon duyuracak. 2014’ün son günlerinde şirketin G Pro (Optimus G) serisine alakanın azaldığı ve serinin sonlandırılabileceği şeklinde haberler gelmişti.

2015’te ürün yol haritasında yeni bir tasarlamaya giden LG sene ikinci yarısında üst düzey bir akıllı telefon ilanı daha gerçekleştirecek. Bilgi bizzat resmi kaynaklardan geldi.

Tayvan’da LG G4 etkinliğinde konuşan LG Mobile Tayvan sorumlusu Eason Shao LG’nin çift amiral gemisi taktiğini bu sene da sürdüreceğini dile getirdi. Shao’ya göre LG G4 ve yılın ikinci yarısında tanıtılan diğer amiral gemisi telefon LG’nin Tayvan’daki satışlarını %30 oranında artıracak. Shao göre ayrı olarak yeni telefonun teknik özelliklerinin daha netleştirilmiş değil.

LG büyük ihtimalle geçtiğimiz sene Dünya Mobil Kongresi’nde duyurduğu G Pro 2’nin devam modelini bu sene ikinci yarısında açıklayacak. Telefonun ekran boyutunun 6-inç düzeyinde olması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*