Pazar , 10 Kasım 2019
LG G4 artık Türkiye’de!

LG G4 artık Türkiye’de!

LG’nin en iddialı telefonu LG G4 Türkiye’de!

Global çapta yapılan tanıtımından sonra tüm dünyanın merakla beklediği LG G4, kullanıcılarla buluşmak için raflardaki yerini alıyor. Kullanıcılarına güven veren zarafet, eşsiz bir görsel tecrübe ve insan odaklı kullanıcı deneyimleri sunan LG G4, geçtiğimiz ay yapılan tanıtımının hemen peşinden tüm dünyayla beraber Türkiye’de de kullanıcısıyla buluşuyor.

1

LG G4’ün piyasaya çıkışıyla alakalı bilgi veren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “Tüm G serilerinin dünya piyasalarında yakaladığı üstün başarıyı LG G4’ün de yakalayacağına ve Türkiye’de de aynı çizgide gideceğine değin inancım tam. LG’nin inovatif öncülüğü dahilinde, LG G4 için çok daha profesyonel özellikler geliştirdik. Kendimizi sanki zarafet ve rahatlığı gösteren, el yapımı hissi veren bir ürün yaratmaya adadık ve bu kapsamda, LG G4’ün akıllı telefon endüstrisinin standartlarını belirleyen bir üst eşik olduğunu kolayca dile getirebilirim” şeklinde konuştu.

1

“Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset” konseptiyle geliştirilen LG G4, altı değişik renkte, tamamiyle el işçiliğiyle üretilen özgün cilt arka kapağı ile dikkat çekiyor. LG G4 fark yaratan cilt dışında, saf Seramik Beyazı, Metalik Gri ve Parlak Altın seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Diğer taraftan, LG G4 tüm gövdesini kaplayan zarif kavis tasarımıyla beraber eşsiz görsel ve insan odaklı kullanıcı tecrübesiyle de bir ilke imzalıyor.

1

LG G4’ün Türkiye’de önerilen satış ücreti ise 2.199 TL olarak belirlendi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*