Perşembe , 23 Mayıs 2019
Lenovo Z5 Yeni Şarj Özelliği İle Dikkat Çekecek

Lenovo Z5 Yeni Şarj Özelliği İle Dikkat Çekecek

Popüler teknoloji şirketlerinden Lenovo, yeni akıllı telefonu Lenovo Z5 ile geliyor. Söz konusu model şarj özellikleriyle iştah kabartacak.

Akıllı telefonlar hayatımızda ve her geçen gün daha fazla yer teşkil ediyor. SMS‘in tarih olduğu bir dönemden geçiyoruz. İnternetten görüşme yapma uygulamaları ise HD ses kalitesini bizlere sunuyorlar. Aramızda halen WhatsApp görüşmesi yapmayanlar varsa bunu mutlaka denemeliler. Kısacası bir telefonun en önemli özelliği olan görüşme yapmak bile artık tarih olmak üzere ve önümüzdeki 20 yıl içinde GSM Operatörlerinin sadece internet veren şirketler olacağı görüşü gitgide güçleniyor. Lenovo‘nun 4TB (o nasıl olacaksa) hafızalı telefonu Lenovo Z5 tasarımı ve bize sunabildikleri ile sektörü değiştirmesi beklenirken bugün Lenovo Başka Yardımcısı Mr. Chang yaptığı bir açıklama ve bir teaser görsel ile herkesi şaşırttı.

Bunu biz değil Lenovo Başkan Yardımcısı Chang söylüyor. Bunun nasıl bir şekilde gerçekleşeceği ise büyük merak konusu. En merak ettiğimiz detay ise pilin yapısı. Bildiğiniz gibi Huawei Başkan Yardımcısı da “Çok korkunç birşey duyuracağız” açıklamasında bulunmuştu. Sanırız Huawei ve Lenovo aynı korkunç şeyi bu sektöre getirmeye hazırlanıyorlar. Bakalım önümüzdeki süreçte neler yaşanacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*