Pazar , 21 Temmuz 2019
Lenovo Yoga 7 Pro Kendi İçerisinde Farklı Seçeneklere Ayrılıyor

Lenovo Yoga 7 Pro Kendi İçerisinde Farklı Seçeneklere Ayrılıyor

Lenovo, Yoga 7 Pro modeli ile ilgili bir tanıtım yaparak bilgisayar hakkında merak edilen konulara değindi.

Lenovo 2018 Yenilik ve Teknoloji Konferansı’nda tanıtılan Lenovo Yoga 7 Pro hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle deyim yerindeyse parmak ısırtıyor. Ekran tarafında 4K, 2K ve Full HD çözünürlük seçeneklerini sunan bilgisayara Intel’in sekizinci nesil Core i5 ve i7 işlemcileri güç veriyor.

Serinin önceki modelinde farklı bir menteşe yapısı sunan bilgisayarda 13.9 inç büyüklüğünde 300 nitlik parlaklığa erişebilen, Dolby Vision ekran ve % 100 sRGB renk gamını destekleyen dokunmatik IPS bir panel kullanılıyor. Üçüncü nesil Gorilla Glass cam ile dayanıklı hale getirilen ekran % 81.9 ekran / kasa oranı sunuyor. . 4K IPS ekranlı modelde piksel yoğunluğu 315PPI’ye kadar ulaşıyor. Bu başarılı ekran ayrıca 4096 seviyeli basınç desteği barındıran bir kalemle uyumlu. Kalem tam şarjla iki saat kullanılabiliyor. 8GB / 12GB RAM seçeneklerine sahip olan Yoga 7 Pro depolama tarafında ise 512GB ve 1TB SSD içeriyor.

Elbette 1 TB SSD, 4K ekran, 12 GB RAM ve sekizinci nesil i7 işlemcinin bulunduğu bir Yoga 7 Pro, diğer modellere nazaran çok daha yüksek bir fiyattan satılacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*