Pazartesi , 19 Ağustos 2019
Killing Floor Serisi Önemli Bir Satış Başarısına Ulaştı

Killing Floor Serisi Önemli Bir Satış Başarısına Ulaştı

Video oyunu serilerinden Killing Floor, toplam 10 milyonun üzerinde satış yaparak önemli bir başarı elde etti.

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Killing Floor bilgisayar platformu için özel olarak hayata geçirilmişti. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oyunculara farklı oynanış modları sunan yapım, aksiyon dolu yapısı ile tam 10 yıldır oynanmaya devam ediyor. Steam’de ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, şu sıralar da indirimli olarak satılıyor. Yapım 20 Mayıs’a kadar 31.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 7.75 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Bugün VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Killing Floor serisi 10 yıl içerisinde tam 10 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Yapılan haberin detaylarında oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Tripwire Interactive’in güncel satış rakamlarını ve oyuncu istatistiklerini açıklamış. Tripwire Interactive, Killing Floor’un 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını ve 100 milyon dolar gelir elde ettiğini belirtmiş.

14 Mayıs’ta yapılan açıklama ile Killing Floor, Killing Floor 2 ve Killing Floor: Incursion sürümlerinin toplamda 10 milyon adet sattığı duyurulmuş. Tripwire Interactive Başkan Yardımcısı Alan Wilson oyunlara düzenli ve ücretsiz olarak gelen içerik güncellemeleri ile bu başarıya ulaştıklarını dile getirmiş. Bakalım oyun önümüzdeki süreçte de bu başarısını sürdürebilecek mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*