Cuma , 22 Kasım 2019
İşte Eylül ayında çıkacak oyunlar !

İşte Eylül ayında çıkacak oyunlar !

Eylül ayında 5 adet oyunun çıkması bekleniyor. O oyunları ise şöyle sıralayabiliriz:

1-Metal Gear Solid V:Phantom Pain

Platform: PC-Xbox 360-Xbox One-Playstation 3-Playstation 4

Tabii ki, yılın oyunu olmaya aday Metal Gear Solid’i atlamamalıyız. Metacritic’de 94 gibi mükemmel bir puanı alan oyunumuz, her ne kadar hikayesi ile eski MGS oyuncularını tatmin etmese de oynayışı ve açık dünyası ile eylül ayında bize eşlik edecek çok başarılı bir oyun diyebiliriz.

2-Super Mario Maker

Platform: Wii U

Wii, her zaman Mario ile anılan bir oyun konsolu olduğunu söylersek, yanılmış olmayız. 2 gün önce Japonya,dün Avrupa ve bugün son olarak Avusturalya için yayınlanan oyunumuzda, Super Mario Bros, Super Mario Bros. 3, Super Mario World ve New Super Mario Bros. U oyunlarını kullanarak, kendi mario bölümlerimizi oluşturup,kendi maceramıza atılıyoruz!

3-SOMA

Platform:PC,Playstation 4

Amnesia’nın yapımcılarından, yepyeni bir korku oyunu! Her ne kadar, ülkemizde yaşanan SOMA faciasını konu aldığını sanan bir kitle olsa da, oyunun bu acı olaylarda herhangi bir ilgisi yok. SOMA, canlı organizmadaki bütün hücreleri kastediyor(muş). Uzun lafın kısası, eylül ayının korku oyunu da hazır.

4-Tearaway Unfolded

Platform:Playstation 4

Bu defa, bir exclusive oyun ile karşı karşıyayız. Yalnızca Playstation 4 için çıkacak oyunumuzda, pikselli dünyamızda şirin mi şirin bir maceraya atılacağız. Oyun, aynı zamanda Hand-held özelliği ile playstation Vita’da da oynanabilecek.

5-Lego Dimensions

Platformlar: PC-Xbox 360-Xbox One,Playstation 3-Playstation 4

Listemizin beşinci sırasında, bambaşka bir lego oyunu yer alıyor. Şirinler filminden hatırlayacağınız, boyut değiştirme, Lego:Dimensions’ta kullanılacak. Bir çok lego oyununda bulunan karakter, gerçek dünyamızı ziyaret edecek!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*