Pazar , 26 Mayıs 2019
İstanbul şehrinde geçen yeni bir oyun üretildi

İstanbul şehrinde geçen yeni bir oyun üretildi

Türkiye’nin şehirleri tasarlanan oyunlara sempati vatandaşlarımız açısından her daim daha fazla olmuştur. The Last One isimli yeni oyun, İstanbul ilinde geçecek !

Son dönemlerde artan Türk oyunculuğunun en güzel yanı yerli yapım oyunlarda hem sayısal olarak hem de kalite olarak artış olarak gösterebiliriz. Bu içeriğimizin konusu ise yine bir yerli yapım olan The Last One.

The Last One, konu ve mekan olarak oldukça güzel. Çünkü İstanbul’da geçiyor ve hayali bir 2023 yılında İstanbul’un bilimsel bir deney sonrası harap olmasını konu alıyor. Deneyin ve neden böyle bir sonuç olduğu bilinmeyen oyunda Will Smith’in oynadığı Ben Efsaneyim’i (I’m Legend) andıran bir konusuyla dikkat çekiyor.

İstanbul’da herkesin ölüp ya da kaybolup tek kaldığını düşünen bir karakteri canlandırdığımız oyunda kendimize “Sonuncu”, yani “The Last One” takma adını takıyoruz. Hikaye modunda “Acaba İstanbul’da başka yaşayan insan kaldı mı?” düşüncesiyle arama yapacağımız oyunda, karşımıza bu deneyden etkilenmiş çeşitli ve oldukça zorlayıcı zombiler de çıkacak.

Çoklu oyuncu olarak 3 farklı modu bulunan bu yerli yapımda ordu ve isyancı savaşını konu alacak klasik çoklu oyunculu, CoD’daki zombi modlarına benzer dalga dalga zombilerin geleceği dalga modu ve co-op moduyla birlikte gelecek olan yapım, grafik kalitesi olarak da 4K’ya kadar destek veriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*