Salı , 12 Kasım 2019
İnternetten Para Kazanın

İnternetten Para Kazanın

Sayın Teknooloji.net Takipçileri, Bugünde sizlere internetten nasıl para kazanılır yöntemleri açıklayacağım. Bu vereceğim bilgiler piyasada e-kitap şeklinde ücretli satılmaktadır. Fakat Teknooloji.net takipçileri hergün bu bilgilere ücretsiz bir şekilde ulaşacaktır. Bugün İnternet üzerinden nasıl para kazanılır 1.yöntemini açıklayacağım.

Öncelikle herşeyde olduğu gibi internet üzerindende para kazanabilmek ve kâr elde  edebilmek için belli bir masraf gerekecektir ama bu masraf yüklü 1000-2000 TL değil yaklaşık olarak 100-200 TL gibi bir masraftır. Peki bu masraflar nedir nasıl karşılıyabileceğim? Bu masraflar önce sizinde kendinize ait web siteniz olması gerekmektedir. Hosting-Domain firmalarından önce bu ihtiyacınızı karşılayın. Sonra hangi alanda uzmansanız öyle bir web sitesi açınki kendinize özgü konular ekleyebilesiniz. Örneğin: Teknolojiye merakınız mı var bu alanda özgün yazılarmı yazabiliyorsunuz o zaman kendinize güzel bir teknoloji sitesine uygun bir domain alın ve işe başlayın. Ve hergün eksiksiz olarak kendinize özgü en az 1 yazı ekleyin. Artık nasıl gelir elde edebileceğimize gelelim. Hergün özgün konu ekledikten sonra yaklaşık 1 ay sonra çok iyi yerlerde olacaktır artık reklam başvurusu yapma zamanı gelmiştir. Teknoloji makaleleri ile ilgili sitenize uygun önerebileceğim en iyi reklam şirketleri adsense ve ara.com.tr dir. Bu şirketlerin kendi web sitelerine gidip reklam başvuru yapıp onaylandıktan sonra artık sitenizdeki reklam alanlarına bu reklamları koyabilirsiniz. Sürekli olarak güncel tutulduğunda web siteniz 3-4 aya yaklaşık olarak artık aylık sabit 150 TL yaklaşık gelir getirecektir ve zamanla bu miktar aylık sabit olarak 1000 TL gelir getirecektir. Bu arada gelirli bir siteniz varsa alıcıda çok vardır. Aylık sabit 100 TL geliri olan bir site yaklaşık 2000 TL ye satılır bunuda unutmayın.

Bundan sonraki yazımızda sizlere adsense ve ara.com.tr reklam firmalarına kayıt nasıl yapılır? hakkında bilgi vereceğim. teknooloji.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*