Cuma , 20 Eylül 2019
İnfocus’un yeni akıllı telefonunu yakından tanıyın !

İnfocus’un yeni akıllı telefonunu yakından tanıyın !

Popüler akıllı telefon üreticilerinden birisi olan İnfocus tarafından sadece 240 TL gibi bir rakama satın alınabilecek yeni Bingo 21 !

Hindistan’ın dünya çapındaki en popüler üretici şirketlerinden InFocus, ortalama 240 TL’ye tam bir selfie canavarı olan Bingo 21 adındaki akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi.
InFocus, 4G destekli ve fiyatına göre ön kamerası oldukça iyi olan akıllı telefon modeli Bingo 21’in duyurusunu gerçekleştirdi. Otofokus ve LED flaş özellikli 8 MP çözünürlüğünde arka ve 5 MP çözünürlüğünde ön kamerası olan cihaz, LED desteği sayesinde düşük ışıklı ortamlarda bile yüksek kalitede fotoğraflar yakalayabiliyor.

Mavi, beyaz ve turuncu renk alternatifleriyle 11 Şubat tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Bingo 21, Snapdeal üzerinden 81 dolar (ortalama 240 TL) fiyatla satın alınabilecek.

Bingo 21 başta olmak Bingo serisi akıllı telefonlar hakkında açıklama yapan InFocus’un Hindistan’dan sorumlu ismi Sachin Thapar, “Bingo serisi akıllı telefonlar, eşsiz kalite ve tasarımıyla genç mobil kullanıcılarının diledikleri gibi eğleneceği şeyler yapmasına ilham veriyor. Bizim telefonda en önem verdiğimiz kısım, yeni nesil gençlerinin ‘Selfie’ tutkunu olmasından dolayı kameralar. Fiyatına göre olağanüstü bir selfie deneyimi yaşamak isteyen kişiler, Bingo 21 ile bunun bir parçası olabilir” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*