Perşembe , 21 Kasım 2019
Immortal Realms : Vampire Wars Çıkış Tarihi Hakkında Üzen Gelişme

Immortal Realms : Vampire Wars Çıkış Tarihi Hakkında Üzen Gelişme

Oyun dünyasında bir gelişme daha yaşandı ancak bu gelişme oyuncuyu üzecek türden çünkü merakla beklenen Immortal Realms: Vampire Wars ertelendi.

Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Palindrome Interactive, Immortal Realms: Vampire Wars’un İlkbahar 2020’ye ertelendiğini duyurdu. PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.

PC versiyonu %15 indirimle 67,15 TL fiyattan Steam’de ön siparişe açıldı. Ön siparişler “Fangs & Bones” indirilebilir içeriği, dijital soundtrack ve kapalı betaya erişim sunuyor. Kapalı beta şu anda ulaşılabilir durumda ve tutorial bölümünü, ilk iki Dracula campaign görevini, iki sandbox haritasını ve dört skirmish haritasını içeriyor. İlerleyen haftalarda daha fazla içerik güncellemesi ve iyileştirmesi eklenecek.

Immortal Realms: Vampire Wars kargaşa içindeki karanlık bir vampir dünyasında geçen; imparatorluk yönetimi, sıra tabanlı dövüş sistemi ve eşsiz kart oyunu unsurlarını birleştiren bir strateji oyunu. Bakalım çıkış yaptığınızda nasıl bir oyunla karşı karşıya kalacağız?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*