Pazartesi , 23 Eylül 2019
Huawei’nin Üçlü Kamerası Hakkında İlk Görsel Açığa Çıktı

Huawei’nin Üçlü Kamerası Hakkında İlk Görsel Açığa Çıktı

Ünlü teknoloji şirketi Huawei, üçlü kamerası hakkında ilk görseli sundu. İşte söz konusu görsel:

Güvenilir sızıntı kaynağı Evan Blass, yeni bir tweet aracılığıyla Huawei’nin yaklaşmakta olan P serisi telefonunun arka panelinde 40 megapiksel üçlü kamera ile geleceğini açıkladı. Bu kameranın 5x hibrid zoom desteği taşıyacağı tahmin ediliyor. Söylentilere göre iddia edilen telefon amiral gemisi Huawei P11 ve 40 megapiksellik üçlü Leica kamerası aşağıdaki resimde görülebilir.

Üçlü kamera sisteminin loş ışık koşullarında ışığın yaklaşık yüzde 100’ünü yakalayabileceği yönünde iddialar mevcut. Kirin 970 yonga setinin AI tarafından yönetilen kamera özellikleri, P11 amiral gemisinde de bulunacak.

Huawei’nin P serisi akıllı telefonlarında her zaman modaya uygun tasarım bulunuyor. 24 megapiksel öne bakan kameraya sahip olacağı düşünülürse, en üst düzey kalite Portrait shot’ı çekebilecek. Blass, gelecek nesil P serisi telefonun kameralarının Huawei tarafından Leica ile birlikte geliştirileceğini iddia etti.

Yeni bir rapor Huawei P11’in kod adının Emily olduğunu ve 2244 x 1080 piksel destek taşıyan Samsung’un 6 inç TFT LCD ekranıyla gelebileceğini söyledi. Tuhaf ekran çözünürlüğü, üst çerçevesinde bulunan iPhone X benzeri çentik yüzünden olabilir. Telefon muhtemelen EMUI 8.0.1 arayüzü ve Android 8.0 Oreo’da çalışıyor olabilir. Mate 10 ve Mate 10 Pro amiral gemisi telefonlarında tanıtılan Easy Projection (Kolay Projeksiyon) adlı masaüstü modunu da desteklemesi bekleniyor. Bakalım önümüzdeki süreçte neler olacak? Bekleyip göreceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*