Cuma , 22 Şubat 2019
Holografik Ekrana Sahip Telefonlara Hazır Olun!

Holografik Ekrana Sahip Telefonlara Hazır Olun!

Akıllı telefon dünyasında yeni bir dönem daha başlıyor. Holografik ekrana sahip telefonlar geliyor.

Üst seviye kameralarıyla tanınan RED, şimdi de Hydrogen One adını verdiği üst seviye akıllı telefonuyla adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Hydrogen One’ın en önemli özelliğiyse şu anda başka hiçbir akıllı telefonda bulunmayan holografik ekranla birlikte gelecek olması.

5.7 inç boyutundaki ekranında nanoTeknolojinin kullanılacağı belirtilen Hydrogen One geleneksel 2 boyutlu içerik, holografik çok görüntülü içerik, 3 boyutlu içerik ve etkileşimli oyunlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilecek.

Daha önce Amazon Fire Phone’da sunulan göz aldanması ile Nintendo 3DS el konsolunun gözlüksüz 3 boyutlu ekranını aynı potada eriteceği düşünülen akıllı telefon, stereo sesleri çok boyutlu sese dönüştürecek bir algoritmaya da sahip olacak. RED, akıllı telefonuyla tüm hislerinize hücum edeceğini söyleyecek kadar iddialı.

Moto Z serisindeki gibi modüler eklentilere de destek sunacak olan Hydrogen One, görüntü yakalamaya özel olarak odaklanmış durumda. Akıllı telefonun RED’in güçlü dijital sinema kamerası serisiyle çalışacak olması ise oldukça heyecan verici.

RED Hydrogen One’ın en erken 2018 yılının başlarında piyasaya sürülebileceği ancak ürün için şimdiden ön sipariş verilebileceği ifade ediliyor. Ürünün alüminyum versiyonu 1,195 dolarken titanyum versiyonu ise 1,595 dolarlık fiyat etiketine sahip. Açıkçası fiyatının epey pahalı olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*