Pazartesi , 21 Ekim 2019
Hitman 2 Son İçeriğiyle Sahnede!

Hitman 2 Son İçeriğiyle Sahnede!

Hitman serisinin son oyunu Hitman 2 için yeni bir görev paketi yayınlanıyor.

Kasım 2018’de yayınlanan ve Steam üzerinde bilgisayar oyuncularının beğenisini kazanmayı başaran Hitman 2 oldukça yüksek gelirler elde etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyunculara yeni görevler yapacağı duyurusu ile gündeme gelen yapım bugün yeni görevlerin ne zaman yayınlanacağını bekleyenler ile paylaştı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun son görevleri olacak olan Haven Island ve Last Resort, 24 Eylül’de oyunculara sunulacakmış. Habere göre Expansion Pass ve Gold Edition sahipleri belirtilen iki yeni göreve 24 Eylül 2019’da erişebilecekmiş.

Oyuncular Haven Island ile 75’ten fazla yeni öğeye, yeni bölümlere ve 5 yeni ortam ile karşılaşacaklarmış. Tabii daha fazla içerikte oyuna gelecekmiş. Bu adada altın renginde kumsallar ve berrak sular karşımıza çıkacak.

Last Resort’ta Ajan 47 sıradan bir müşteri gibi davranacak, hedeflere yaklaşmaya çalışacaklar. 75’ten fazla yeni zorlukta oyuncuları bekleyen yenilikler arasında yer alacak. Bakalım oyuncular bu kez hangi mekanlarda hangi görevleri yerine getirecek?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*