Cumartesi , 24 Ağustos 2019
GTA VI Hakkında Sürpriz Sızıntı

GTA VI Hakkında Sürpriz Sızıntı

Yeni GTA oyununun ne zaman çıkış yapacağı büyük merak konusu. Rockstar Games’in oyun üzerinde çalışmalara başladığı iddia ediliyor.

Bibin Michael, tecrübeli bir 3D oyun sanatçısı ve özgeçmişinde Aralık 2017 – Nisan 2018 tarihleri arasında GTA 6 projesi üstünde çalıştığı bilgisine yer verdi. Bibin Michael aynı zamanda Red Dead Redemption 2 için de çalışmıştı. Dolayısıyla bu sızıntının büyük ihtimalle gerçek olduğunu düşünüyoruz.

Buna rağmen maalesef yeni Grand Theft Auto oyunu hakkında şimdiye kadar öğrenebildiğimiz tek bilgi bu oldu. Daha önce de ortaya çeşitli söylentiler çıkmıştı fakat birçoğu kayda değer olmayan bilgilerden ibaretti. Yine de GTA 6’nın geliştirme sürecinde olduğunu bilmek önemli çünkü Rockstar Games uzun süredir bütün ağırlığı GTA 5 Online’a veriyordu.

Ümit ediyoruz ki Rockstar Red Dead Redemption serisinde yaptığını tekrar etmez ve Grand Theft Auto 6’yı kısa vadede PC için de çıkarır. Diğer yandan söylentilere göre Red Dead Redemption 2 de PC için 22 Nisan tarihinde duyurulacak. Şu an oyunun büyük bir PC oyuncu kitlesi tarafından sabırsızlıkla beklendiğini belirtelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*