Pazartesi , 18 Kasım 2019
Gran Turismo SPORT Oyununda Mikro Ödeme Dönemi Başlıyor

Gran Turismo SPORT Oyununda Mikro Ödeme Dönemi Başlıyor

Mikro ödemeler giderek daha büyük bir hızla yayılıyor. Bu kez de Gran Turismo SPORT oyunu için mikro ödeme sistemi geliyor.

Yarış oyunlarından Gran Turismo SPORT, yeni güncellemeyle birlikte artık mikro ödeme sistemi içeriyor. Oyuna gelen mikro ödeme sistemi, oyun içi rekabette parası olan oyuncular için ekstra avantaj sağlıyor.

Günümüzde mikro ödeme sistemi oyuncular tarafından sevilmemekte. Daha önce pek çok kez tepki gösterilen, hatta EA Games’in tepkiler karşısında bir süre geri adım atmak durumunda kaldığı mikro ödeme sistemleri her ne kadar istenmesede yaygınlaşmayı sürdürüyor. Çünkü mikro ödeme sistemleri oyun geliştiricileri için ek gelir kapısı anlamına geliyor.

Gran Turismo SPORT oyunu da mikro ödeme sistemine yenik düşen projelerden biri oldu. Çıkan yeni güncellemeyle beraber artık oyunda mikro ödemeler bulunuyor. Minimum 2 Euro’dan başlayan mikro ödemeler, 1.23 numaralı sürüm ile oyunculara sunuluyor. Mikro ödemeleri kullanmak isteyenler 2 AĞUSTOS tarihinden itibaren kullanabilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*