Perşembe , 12 Aralık 2019
Geleceğin yeni kulaklığı : Sound

Geleceğin yeni kulaklığı : Sound

Teknolojik yeni kulaklık Sound ile tanışın ! Sound, tasarımı ile diğer kulaklıklardan son derece farklı.

Tasarımıyla deniz kabuğunu andıran yeni nesil kulaklık Sound, kulağınızın tamamını sararak sadece bir kulaklık değil iletişim aygıtı olmayı hedefliyor.
Bağımsız geliştirici ve üreticilerin yoğun çalışmalarıyla ortaya çıkan ilgi çekici ürünler, Indiegogo ve Kickstarter tarzı platformlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Indiegogo’da ortaya çıkan yeni bir ürün projesi ise geleceğin kulaklık standartını belirleyebilecek düzeyde.

Sound olarak adlandırılan bu kulaklık, sadece müzik dinlemenize ve telefonla konuşmanıza yarayan bir aksesuar olmaktan ziyade bir iletişim aygıtı görevi üstleniyor. İnsan kulağını tamamen saran deniz kabuğunu andıran tasarımıyla kablosuz bir şekilde cihazlarla bağlantı kurabilen Sound’ın arka yüzeyi bir touchpad gibi kullanılarak cihazın ses düzeyi gibi detayların ayarlanmasına imkan tanıyor.

8 dilden simultane çeviri dahi yapabilen bu kulaklık ortam sesiyle dinlediğiniz müziğin sesini dengeleyerek dış dünyadan kopmanızı zaman zaman engelliyor, zaman zaman da sizi sadece müziğinizle baş başa bırakıyor. Aynı zamanda bu kulaklık kulağınızdan geçen damarları da izleyerek fiziksel aktivite ve sağlık bilgilerinizi elde edebiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*