Çarşamba , 11 Aralık 2019
Galaxy S6’nın Kulaklıkları Belli Oldu!

Galaxy S6’nın Kulaklıkları Belli Oldu!

Galaxy S6’nın kutu içeriğinde yer alacak kulaklılar belli oldu. Galaxy S6’nın yeni kulaklıkları, tasarımı ile Apple EarPods’a benziyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Cihazın tasarım ve teknik özelliklerinin sızmasından sonra şimdi de aksesuarları hakkında bilgiler geldi. Samsung Galaxy S6’nın kutu içeriğinde yeni bir tasarıma sahip kulaklıklar yer alacağı söyleniyor.

Tasarımı sızan Galaxy S6 kulaklıkları, Apple’ın 2012 yılında iPhone 5 ile sunduğu EarPods kulaklıklara benzerliği ile dikkat çekiyor. EarPods’un tasarımı, tüm kulak yapısına uygun bir şekilde dizayn edilmiş ergonomik bir kullanım sunma odaklıydı. Samsung da yeni amiral gemisinde bu mantıkta dizayn edilmiş yeni kulaklıklara yer verecek.

İşte o Kulaklıklar

Galaxy S6’nın kulaklıklarının Apple EarPods’a benzemesinin büyük bir tartışmayı doğuracağını tahmin ediyoruz. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung, Apple’ı taklit mi ediyor yoksa olması gereken yenilikleri mi kullanıcılarına sunuyor?

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*