Çarşamba , 11 Aralık 2019
Galaxy S6’nın Gerçek Fotoğrafı Sızdı İddiası

Galaxy S6’nın Gerçek Fotoğrafı Sızdı İddiası

1 Mart’ta Barcelona’da düzenlenecek olan MWC etkinliğine paralel olarak Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen gerçek bir fotoğraf paylaşıldı.

Android tutkunlarının merakla beklediği Galaxy S6 etkinliğine sayılı günler kala cihazla ilgili gelen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Galaxy S6’nın tasarımı hakkında onlarca sızıntı gelmiş ve bu sızıntılar cihazın kafamızda şekillenmesini sağlamıştı.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 için yayınladığı tasarım odaklı video, cihazın tasarımının sızıntılardan gördüğümüzden çok daha farklı olabilme ihtimalini doğurmuştu. Bugün ise Galaxy S6’ya ait olduğu söylenen prototip ortalığı yine karıştırdı.

XDA Developers forumlarında yayınlanan Galaxy S6 prototip görselleri, cihazın tam da beklediğimiz bir tasarıma sahip olacağını bir kez daha kanıtlamış oldu. Galaxy S6 tahmin ettiğimiz gibi metal bir kasaya sahip olacak. Tam orta bölüme konumlandırılmış arka kamera biraz çıkıntılı bir yapıya sahip olacak. Cihazın alt bölümünde ise yine iPhone 6 esintileri göreceğiz.

15-02/26/1.jpg

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*