Çarşamba , 11 Aralık 2019
Galaxy S10 İçin Android 10 Devri

Galaxy S10 İçin Android 10 Devri

Samsung’un Galaxy S10 modeline yönelik yeni Android 10 güncellemesi yayınlanıyor. İşte detaylar…

Galaxy S10 için Android 10 güncellemesinin bir kaç hafta içerisinde yayınlanacağı söyleniyor. Peki, bu güncelleme ülkemize ne zaman gelecek?

Android 10 sürümü için elini çabuk tutan Samsung, geçtiğimiz aylarda Galaxy S10 ve Note 10 modelleri üzerinde beta testlerine başlamıştı. Güncelleme konusundaki kötü şöhretinden Android 9.0 Pie ile kurtulan firmanın, bu yıl kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapacağı iddia ediliyor.

Samsung’un 2019 yılı bitmeden önce amiral gemisi modellerine Android 10 güncellemesini vereceği bir süredir konuşuluyordu. Bugün gelen iddialara göre ise; Galaxy S10, S10 Plus ve S10e modelleri için Android 10 güncellemesinin bir kaç hafta içerisinde yayınlanacağı söylentileri ortaya çıktı.

OTA üzerinden sunulacak olan bu güncellemenin ilk olarak Güney Kore, Amerika, Almanya ve İngiltere’de indirime sunulması bekleniyor. Türkiye ve diğer ülkeler için bu güncellemenin Aralık sonu gelmesi tahmin ediliyor. Ancak güncellemede yaşanacak olası bir sorundan dolayı, güncellemenin ülkemize gelmesi 2020’nin başını bulabilir. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*