Perşembe , 23 Mayıs 2019
For Honor ücretsiz ek paketler sunacak !

For Honor ücretsiz ek paketler sunacak !

For Honor daha çıkmadan ek paketleri ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor ! For Honor hususunda Ubisoft DLC’leri de ücretsiz bir biçimde kullanıcılara sunacak.

Ubisoft’un Tom Clansy’s Rainbow Six: Siege ile denediği ve hem oyuncuları, hem de yapımcıları memnun eden ücretsiz DLC anlayışı, görünüşe bakılırsa yeni oyunları For Honor’da da karşımıza çıkacak. Gelişmiş grafikleri, eğlenceli oynanış şekli ve atmosferi ile 2017 yılının en iddialı yapımlarından biri olarak görülen For Honor’n yönetmeni Damien Kieken, yaptığı açıklamada; “Oyun içerisindeki herşey, ki buna yeni oyun mod’ları ve haritalar da dahil, oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca oyuna yeni ücretsiz içeriklerde eklenecek. Takımımız yeterince büyük ve oyunun çıkışı ardından desteklemeye devam edeceğiz,” dedi.

Ancak oyun içerisinde küçük ödemelerin olacağının da altını çizen Kieken, “İşin finansman tarafında ise oyunculara “Çelik” satın alma şansı vereceğiz. Bu bir kestirme çözüm olacak. Oyundaki herşey oynayarak açılabilecek. Oyuna para yatırsanız bile ekipmanları açmak için yine de oyunu oynamanız gerekecek, yani oyunun son ekipmanlarını para ile hemen açamayacaksınız,” dedi. For Honor’ın ilk beta testinin önümüzdeki ay başlayacağını da hatırlatalım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*