Cumartesi , 7 Aralık 2019
Football Manager 2019 Oyunundan Önemli Başarı

Football Manager 2019 Oyunundan Önemli Başarı

Menajerlik oyun serileri arasında epey önemli bir yere sahip olan Football Manager’ın son oyunu Football Manager 2019 önemli bir başarı elde etmeyi başardı. 2 milyonun üzerinde sattı.

2 Kasım 2018’de bilgisayar, mobil ve Switch oyuncularına sunulan Football Manager 2019 bilgisayar platformunda oldukça beğenildi. Steam’de oyuncular tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım oyunculara gelişmiş maç motoru sunarken, lisanslı takımlar ve futbolcular ile oldukça gerçekçi bir deneyim sunmaya devam ediyor. Zengin ve gerçekçi yapısı ile günümüzün en iyi futbol menajerlik simülasyon oyunu olan Football Manager 2019 yeni gelen bilgilere göre 2 milyon kopya satışını geride bırakmış.

GamingBolt’un haberine göre Sega tarafından yayınlanan ve Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2019 2 milyon adet kopya satışını geride bırakmış. Habere göre Sports Interactive’in direktörü Miles Jacobson Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda FM19’un 2 milyon kopya sattığını belirtmiş.

Günümüzde PC, Switch, Android ve İOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım, tüm platformlarda toplamda 2 milyon kopya satışını aşmış ve hala satmaya da devam ediyormuş. İlerleyen süreçte yeni başarılara da gebe. Ancak Football Manager 2020’nin yaklaştığı da göz önüne alınınca satış oranlarında bir düşüş de gözlemlenebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*