Çarşamba , 14 Ağustos 2019
Efsanevi İki Oyun Epic Üzerinde Ücretsiz Oluyor

Efsanevi İki Oyun Epic Üzerinde Ücretsiz Oluyor

Ubisoft’un önemli oyunlarından biri olan For Honor ve gerilim türünde başyapıtlardan biri olan Alan Wake, Epic Store üzerinde ücretsiz hale geliyor.

Epic Store, Moonlighter ve This War of Mine isimli oyunları bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak sunmaya başladı. 2 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak dağıtılan bu iki oyun şuanda keyifle oynanıyor. Epic Store yaptığı açıklama da 2 Ağustos’ta da Alan Wake ve For Honor isimli oyunları ücretsiz olarak dağıtacağını belirtti.

2010 yılında lansmana çıkan Alan Wake günümüzde Xbox One ve PC platformunda oynanıyor. Steam üzerinde 25.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım, hikâye bazlı olarak oynanıyor. Karanlık bir atmosfere sahip olan yapım Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Ubisoft’un milyonlarca adet kopya satan oyunu olan For Honor konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Steam üzerinde ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım farklı oyun modlarına da sahip olacak. Orta çağ savaşlarını oldukça gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkaran oyun, Steam’de 76.99 TL’den başlayan fiyatlara sahip. İki oyunu da kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*