Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Diablo 3’e Gerçek Para İle Oyun İçi  Alışveriş Geliyor

Diablo 3’e Gerçek Para İle Oyun İçi Alışveriş Geliyor

Diablo 3’ün heyecanla beklenen 2.2.0 yaması, oyun içi gerçek para ile alışveriş sistemini getiriyor. Sistem şimdilik sadece Asya sunucularına özel olacak.

Diablo 3’ün 2.2.0 yaması hakkında ilk bilgiler ortaya çıktığından beri Blizzard, data mining ile öğrenilen bütün yeni özelliklerin oyuna uygulanmayacağını açıkladı. Özellikle microtransaction’lar, yani oyun içinde gerçek para ile alışveriş yapabilme özelliği ilk önce Asya sunucularına gelecek.

Battle.net forumlarında açıklama yapan topluluk yöneticisi Brandy ‘Nevalistis’ Camel, yeni getirilecek ve gerçek para ile alınacak olan Platinium, zulayı büyütme, maksimum karakter sayısını arttırma, sürelitecrübe (XP) boost’ları ve yeni kozmetik eşyaların, Avrupa ve Amerika sunucularında -henüz- yayımlanmayacağını belirtti.

“Bir çok oyuncumuzun, microtransaction’un Diablo 3’e eklemesi fikriyle ilgilendiğini fark ettik. Bu modeli bazı bölgelerde deneyecek olsak bile, şimdilik bu tarz satışların Avrupa ve Amerika sunucularına gelmesi konusunda bir planımız yok.”

Bu açıklamalar demek olmuyor ki, “kozmetik eşyalara daha kolay ulaşabileceğimiz bir arayüz” Avrupa ve Amerika sunucularına gelmeyecek. Arayüzün kendisi 2.2.0 yaması ile bizlerle olacak fakat gerçek para ile alışveriş için bir süre beklememiz gerekecek.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*