Salı , 12 Kasım 2019
CS: GO Yeni Bir Güncelleme Daha Aldı

CS: GO Yeni Bir Güncelleme Daha Aldı

Counter Strike serisinin son oyunu Counter Strike Global Offensive için yeni bir güncelleme kendisini gösterdi. İşte ayrıntılar…

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Counter-Strike: Global Offensive yeni bir güncelleme gelmişti. Oyunun 20’nci yılını kutlama amacıyla gelen güncelleme ile en popüler harita olan Dust 2 retro yani eski bir görünüme kavuşturulmuştu. Günümüzde ilgiyle oynanmaya devam eden yapım dün yeni bir güncelleme aldı.

Dota 2 gibi birbirinden önemli oyunlarına güncellemeler getirmeye devam eden Valve, son olarak CS:GO’ya da güncelleme getirdi. Son gelen güncelleme ile Dust 2 üzerinde bazı düzeltmeler yapıldı. Retro sürüm için bazı değişiklikler getiren güncelleme oldukça düşük bir dosya boyutuna sahip. OpenGL’deki bazı eksiklikleri de gideren güncelleme Linux üzerinde meydana gelen sabit hataları da gideriyor.

Rekabetçi bir fps oyunu olarak kitlesini artırmaya devam eden yapım, güncel olarak 587.724 eş zamanlı oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. İlerleyen dönemlerde gelecek olan güncellemeler ile oyun içerisinde değişiklikler yapılmaya devam edilecek.

Counter Strike Global Offensive şu an ülkemizde oynanan en popüler oyunlardan biri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*