Çarşamba , 16 Ocak 2019
Cooler Master 25.Yıla Özel Donanımları İle Çok Konuşulacak

Cooler Master 25.Yıla Özel Donanımları İle Çok Konuşulacak

Bilgisayar donanımları için soğutmalar ve kasalar üreten Cooler Master 25.yılına giriyor ve bu sebeple özel bazı ürünler üretti.

Markanın 16.7 milyon rengi destekleyen LED panelli hava ve su soğutucuları ASUS, Gigabyte, MSI ve Asrock tarafından desteklenecek. Söz konusu panele sahip olacak soğutma sistemleri arasında MasterLiquid ML240 SMART ve MasterAir MA410M gibi modeller bulunacak. Sıcaklık sensörüne sahip olmayan ancak bu renkli tasarımı paylaşan ürünler ise MasterLiquid ML240R, MasterLiquid ML120R, MasterAir MA410M, MasterFan MF120M ve MasterFan MF122R olarak belirlendi.

Cooler Master sözcüsü konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Cooler Master, termal çözümlerin ortaklarıyla birlikte geliştirilmesi için ortaklarıyla işbirliğinde bulunuyor. Yakında satışa sunulacak AMD Raven Ridge ile RGB LED özellikleri ile optimize edilmiş, düşük profilli bir soğutucu üretmek için A51’i geliştirdik. Üst düzey oyuncular için; ASUS TUF Oyun anakartı ile, ilk kez ASUS ve Cooler Master Suites’te kullanılacak çift kuleli soğutucu MasterAir MA620P ve MA410M’yi tasarladık”

Cooler Master şu an alanındaki en iyi markalardan biri olarak lanse ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*