Pazar , 18 Ağustos 2019
Conqueror’s Blade Steam’de Ön Sipariş Sürecine Dahil Oldu!

Conqueror’s Blade Steam’de Ön Sipariş Sürecine Dahil Oldu!

Oyuncuların heyecan içerisinde beklediği Conqueror’s Blade oyunu Steam platformunda ön sipariş için aktif oldu.

MMO oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Conqueror’s Blade aksiyon, strateji ve RYO öğelerinden oluşacak. Gerçekçi grafik açıları ve detaylı taktik seçenekleri ile birbirinden zorlu savaşlara katılacağımız oyunda dünya çevresinden gerçek oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz. Devasa çok oyunculu savaşlar yapacağımız oyunda kaleler fethedecek, güçlü saldırı ve savunma hatları kuracak ve aldığımız taktiksel kararlar ile savaşları kazanmaya çalışacağız.

4 farklı dil seçeneğine sahip olacak olan yapım Steam’de Conqueror’s Edition paketi olarak sunuluyor. Bu paketin değeri de 144.00 TL olarak belirlendi. Oyuncular Conqueror’s Edition paketi ile oyunu 7 gün önceden indirebilecek ve oynamaya başlayabilecekler. Ayrıca ön sipariş eden oyuncular kapalı beta süreçlerine de dahil olabilecek ve oyunu ilk deneyenlerden olabilecekler. Bunlara ek olarak bazı oyun içi öğeler de bonus olarak oyunculara sunulacak.

Dün gece satışlara açılan yapım 2019’un bahar aylarında yayınlanacak. Oyunun ücretsiz oynanabilen bir seçeneğinin de bulunacağını ancak bu seçeneğin epey kısıtlı olacağını belirtelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*