Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Chernobylite Steam’deki yerini aldı

Chernobylite Steam’deki yerini aldı

Chernobylite oyunu artık resmen Steam’de. Oyunun Steam sayfası açıldı.

World War 3, NecroVision, Get Even gibi oyunların geliştiricisi olan The Farm 51 geçtiğimiz gün yeni oyununu duyurmuştu. Chernobylite adında yeni oyununu Steam’de sergilemeye başlayan geliştirici henüz fiyat etiketini de duyurmuş değil. 2019 yılı içerisinde yayınlanacak olan yapım Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Tek oyunculu olarak oynanacak olan yapım, 4 farklı dil desteğine sahip olacak. Ancak bu diller arasında ne yazık ki Türkçe yer almayacak. Oyun içerisinden söz edecek olursak hayatta kalma temalı bir oynanış bizleri bekliyor olacak. 3D grafik açılarına sahip olacak olan yapım, eşsiz hikayesi ile oyuncuları karanlık bir dünyaya götürecek ve aksiyon dolu anlar yaşatacak.

Çernobil bölgesinde geçecek olan yapımda sık sık karşımıza vahşi yaratıklar da çıkacak. Oyuncular bu vahşi yaratıkları da etkisiz hale getirerek hayatta kalmaya çalışacaklar. Tehditlerle yüzleşeceğimiz oyunda ekipmanlarımızı geliştirebilecek ve özelleştirebileceğiz. Oyuna dair gelişmelerin takipçisi olacağız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*