Cuma , 22 Şubat 2019
Call of Duty’de Hikaye Modu Bulunmayabilir

Call of Duty’de Hikaye Modu Bulunmayabilir

Dünyaca ünlü savaş oyun serilerinden Call of Duty, yıllardır süren bir geleneği sona erdiriyor gibi gözüküyor. İşte ayrıntılar…

Call of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu Black Ops 4’te tek kişilik oyuncu modu bulunmayacak gibi görünüyor.

Polygon’un kendi kaynaklarından edindiği bilgilere göre geliştirici Treyarch, tek kişilik campaign modunu tamamlayamamış ve oyunun çıkışına kadar da tamamlamasının mümkün gözükmediği için tamamen iptal edilmiş.

Charlieintel ile Kotaku da bu söylentiyi doğruladı. Ayrıca Kotaku’nun kaynakları tarafından ortaya atılan bir başka söylenti ise Call of Duty: Black Ops 4’ün klasik multiplayer ve zombi modunun yanı sıra Battle Royale moduna da sahip olacağı. Battle Royale modunun Raven Software tarafından geliştirildiği söyleniyor.

Anlaşılan PUBG ve Fortnite’ın başarısının ardından oyun stüdyolarıda bu akıma katılma kararı almış gibi gözüküyor. Yeni Call of Duty ne kadar başarılı olur bilinmez ancak sürekli değişim geçirerek bir yere varamayacağı belli gibi. Hatırlarsanız en son Infinity Warfare yapımı, oyuncular tarafından adeta yerden yere vurulmuştu.

Call of Duty: Black Ops 4 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 12 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun tanıtımı ise 17 Mayıs’ta yapılacak. 17 Mayıs tarihinden itibaren oyun ile ilgili çok daha fazla bilgiye erişebileceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*