Çarşamba , 23 Ekim 2019
Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi

Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi

Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında FPS oyunlarının kalitesini belirleyen serilerden Call of Duty’nin yeni oyunu olacak Call Of Duty: Black Ops 3 resmi olarak açıklandı. İlk olarak çıkış tarihi internete sızdırılan Call Of Duty Black Ops 3 için Activision resmi bir açıklama yapma gereği duydu. Activision da sızdırılan tarihi doğruladı ve Black Ops 3‘ün çıkış tarihi kesinlik kazandı. Activision’un paylaştığı detaya göre Call Of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi herhangi bir gecikme veya erteleme olmazsa 6 Kasım 2015 tarihi.

Call Of Duty: Black Ops 3, tıpkı bir önceki Call of Duty oyunu Advanced Warfare’da olduğu gibi teknolojinin dünya düzeninde ve savaşlarda etkili olduğu bir dönemde olacak. Daha önceki Black Ops oyunlarında ise farklı bir yol izlenmişti; bu iki Black Ops oyununda Soğuk Savaş dönemi temel alındığı görülüyor, hikayenin kökleri bu döneme dayandırılmıştı. Black Ops 3’te durumun nasıl olacağını bilemiyoruz; fakat paylaşılan ekran görüntülerinde savaş robotları ve ileri seviye savaş ekipmanları dikkat çekiyor. Oyunun 2060 yılında geçecek olan hikayesi Black Ops serisine yeni bir yön kazandıracak.

Treyarch tarafından geliştirilen Call Of Duty: Black Ops 3’ün senaryo moduna co-op desteği de sunulacak. Bu sayede aynı bölümleri 4 arkadaş birlikte oynayabileceksiniz.

640x360xcall-of-duty-black-ops-3-cikis-tarihi-belli-oldu call-of-duty-black-ops-3-ekran-goruntuleri_20989 xcall-of-duty-black-ops-3-ekran-goruntuleri xcall-of-duty-black-ops-3-ekran-goruntuleri_

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*