Perşembe , 14 Kasım 2019
Bir Ünlü Oyun Daha Film Oluyor !
LONDON, ENGLAND - AUGUST 03: Jason Momoa attends the European Premiere of "Suicide Squad" at the Odeon Leicester Square on August 3, 2016 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Bir Ünlü Oyun Daha Film Oluyor !

Just Crause isimli ünlü oyun serisi de artık film serisine dönüşüyor ! Just Crause’un resmen filmi çıkıyor !

Game of Thrones ile kendini tanıtan ve özellikle Aquaman performansı ile merakla beklenen Jason Momoa’nın başrol oynayacağı Just Cause filmi de yolda!
Son dönemlerde oyunlardan film yapma olayı Holywood’un ana odağı oldu diyebiliriz. Warcraft, Assassin’s Creed, Hitman, Resident Evil, Angry Birds gibi birçok yapımı gördüğümüz oyundan film üretme skalasına bir yenisi daha ekleniyor.

2006 yılında piyasaya çıkan ve Rico Rodriguez isimli ana karakteri yönettiğimiz Just Cause için Square Enix kolları sıvadı ve beyaz perdeye getirmeye hazırlıyor. Salvador Mendoza isimli diktatörü bitirmek için uğraştığımız ve oldukça aksiyon dolu bir oyun olan Just Cause, sinemada nasıl olacağı ise merak konusu.

San Andreas Fayı, Journey 2 yapımlarıyla kendini sinema dünyasına tanıtan Brad Peyton’a emanet edilen Just Cause filmi, özellikle ana karakteri Rico’yu canlandıracak olan başrol oyuncusu ile dikkat çekecek gibi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*