Perşembe , 22 Ağustos 2019
Battlerite Royale’in Çıkış Yapmasına Artık Çok Az Bir Zaman Kaldı

Battlerite Royale’in Çıkış Yapmasına Artık Çok Az Bir Zaman Kaldı

Battlerite Royale, son zamanlarda epey revaçta olan oyuncu akımının yeni temsilcilerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Battle Royale temalı yeni oyun Steam’de Erken Erişim programına 26 Eylül 2018 tarihinde geçecek ve 32 TL fiyat etiketiyle satılacak.

Battlerite Royale, izometrik kamerayla oynan ilk MOBA-battle royale oyunlarından birisi olacak ve Steam’de yayınlanacak. Oyunu aynı zamanda hem solo, hem de bir arkadaşınızla deneyimleme şansınız bulunacak.

Stunlock Studios Pazarlama Müdürü Johan Ilves de konuya ilişkin açıklamalarda bulunurken, kendi oyunlarının FPS Battle Royale türü oyunlardan farklı olduğunu ve arcade tarzı MOBA aksiyonunu battle royale türü ile birleştirdiklerini söyledi.

Battlerite Royale’da seçebileceğiniz 20 farklı class yer alacak ve kuş bakışı görüş açısıyla oynanacak. Açıkçası Battlerite Royale, piyasadaki diğer BR oyunlarına göre çok daha farklı ve özgün duruyor. Battlerite’ın orijinal sürümünün de başarısını düşününce, bu oyunun da benzer bir etkiyi yapacağını söyleyebiliriz.

Battlerite Royale, bu ayın sonunda Steam’de Erken Erişim aşamasına geçecek ve her biri farklı yeteneklere sahip şampiyonlarla farklı bir battle royale deneyimi yaşayabileceksiniz. Battle Royale moduna sahip oyunlara son yıllarda epey fazla ilgi gösteriliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*