Pazar , 23 Haziran 2019
Battlefield V Fatestorm İçeriğinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Battlefield V Fatestorm İçeriğinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyuncular tarafından heyecanla beklenen yeni Battlefield içeriği Battlefield V Fatestorm’un ne zaman çıkacağı belli oldu.

Kasım 2018’den bu yana tek oyunculu ve çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Battlefield V, nihayet hayatta kalma modunu duyurdu. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberlerde oyuna yakında battle royale modunun geleceğinden bahsetmiştik. Nihayet gelecek olan modun çıkış tarihi belli oldu. Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Battlefield V’in hayatta kalma modu olan Firestorm, 25 Mart 2019’da tüm platformlarda oyunculara sunulacakmış.

Yapılan haberde bir de fragman yer alıyor. Battlefield V Firestorm adındaki fragman ile oyuncuları battle royale modunda nasıl bir ortamın beklediği ve ne gibi içeriklerin karşımıza çıkacağı gösteriliyor. Rekabet dolu bir yapıda oyunculara gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi yaşatacak olan Firestorm, tam sürüm olarak 25 Mart 2019’da oyuncuların beğenisine sunulacak. Bakalım yeni içerik seriye ne gibi farklılıklar kazandıracak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*