Cuma , 22 Kasım 2019
Battalion 1944’e Güncelleme Geldi

Battalion 1944’e Güncelleme Geldi

Sevilen oyunlardan Battalion 1944, önemli bir güncelleme aldı. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

1 Şubat 2018 tarihinde oyun severlerin karşısına çıkan Battalion 1944, birinci şahıs nişancı oyunu olarak alanında en iyilerinden biri olmaya aday gösteriliyor. Oyunculara İkinci Dünya Savaşı’nı en gerçekçi bir yapı ile sunmaya çalışan yapım, yeni güncellemesi ile de oyunculara bekleneni verecek gibi görünüyor. Güncelleme ile en çok ilgi çeken içerikler MP28 ve Gres tabancası olarak nitelendirilen iki silah oluyor. Ayrıca oyuna gelen iki yeni harita da oyuncuları farklı bir savaş atmosferine götürecek. Savoia ve İtalya olarak duyurulan yeni haritalarda farklı görevler yer alacak.

Gelişmiş ses efektlerine de yer veren yapım, performans iyileştirmeleri ile oyunculara daha iyi bir deneyim sunacak. Buna ek olarak gelişmiş görseller ile o dönemin şartları oyunculara daha net bir şekilde hissettirilmeye başlanacak. Güncelleme ile oyuna yeni eşleştirme sistemi de eklendi. Oyuna gelen performans iyileştirmeleri ile çoğu bilgisayar 120 ve üzeri FPS almaya başladı.

Güncelleme epey yüksek bir boyuta sahip. 6.7 GB kadar boyutu bulunan güncellemeyi daha iyi bir Battalion 1944 deneyimi için muhakkak gerçekleştirmenizi öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*