Çarşamba , 11 Aralık 2019
ARCHOS’tan yeni bir akıllı telefon müjdesi

ARCHOS’tan yeni bir akıllı telefon müjdesi

Son zamanlarda dikkat çeken akıllı telefon markalarından biri olmayı başaran Archos, yeni bir akıllı telefon müjdesi ile daha karşımıza çıktı.

Fransız üretici şirket olan ARCHOS, CES 2016 etkinliğinde uygun fiyatlı telefon modellerini duyurdu.
Resmi olarak 6-9 Ocak tarihinden itibaren başlayacak olmasına rağmen daha önce de bazı duyuruların olduğunu gördüğümüz fuarda, Fransız üretici firma ARCHOS yeni Android telefonları Cobalt ve Power modellerinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Giriş seviye olarak adlandırabileceğimiz modeller oldukça uygun fiyatlarla satış raflarındaki yerini alacak fakat daha önce tanıtılan cihazlarla ilgili biraz bilgiler verelim.

Power serisi modeller ARCHOS 40 ve ARCHOS 50 isimlerine sahip. İlk model 4 inç büyüklüğünde, 4 çekirdekli bir işlemciye, 1 GB RAM’e, 8 GB dahili hafızaya ve 1900mAh gücünde bataryaya sahip. ARCHOS, bu bataryayla gün boyunca bir sorun yaşamayacağınızı iddia ediyor. ARCHOS 50 Power ise diğerine göre biraz daha güçlü. 5 inçlik IPS LCD ekrana sahip olan ARCHOS 50 Power, 4 çekirdekli bir işlemciye, 2 GB RAM’e ve 16 GB dahili hafızaya sahip. 13 MP çözünürlüğünde arka kamerası bulunan model, 4G bağlantı desteğine sahip. İlk model ise yalnızca 3G’yi destekliyor. Cihazlar, sırasıyla 50 ve 130 euro fiyatlarla Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*