Perşembe , 17 Ekim 2019
Apple iWatch ile Zamana Karşı Yarışın

Apple iWatch ile Zamana Karşı Yarışın

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra hayatımız oldukça değişti. Son teknolojilerle donatılmış bu telefonların yanında akıllı saatlerde baş göstermeye başladı. Sony ve Samsung’un akıllı saatlerinden sonra şimdide Apple firmasının tanıttığı iWatch gözler önüne serildi.

Sony ve Samsung’un ilk olarak çıkarttığı akıllı saatler gerek tasarım gerekse şarz süreleri açısından oldukça geride kalmıştı. Sony’nin Smart Watch 2 ile bizlere sunduğu akıllı saat bir adım daha öndeydi.

Ancak Apple firmasının iWatch’ı tanıtması ile teknoloji severler bir anda bu saatlere yoğunlaştı. iWatch rakiplerine göre oldukça yakışıklı ve bir o kadar da ince görünüyor.

Tim Cook yaptığı açıklamaya göre iWatchlar 2014 içerisinde satışa sunulacak. Ayrıca rakiplerinin yapmadığı şekilde iki ayrı cinsiyet için de çıkaracağı duyuruldu ki bu iWatch’u bir adım daha ileriye taşımakta.

Henüz pil ömrü ve özellikleri ile ilgili net bilgi olmamakla birlikte şimdiye kadar ortaya çıkanlar onun büyük bir pazara sahip olabileceğini gösterebiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*