Pazar , 10 Kasım 2019
Akıllı cepten uzak durmak için 5 neden!

Akıllı cepten uzak durmak için 5 neden!

Akıllı bir cep almak için onlarca nedeniniz olabilir. Ama almamanız için de 5 neden var!

Akıllı cepler yavaşça dünyayı ele geçiriyor olabilirler, ancak aslında günlük hayatımızda kaçınılmaz bir cihaz değiller. iPhone’u, Android’i veya Windows Phone’u olmadan yaşayamayacağını düşünen kullanıcılar, istediklerinde bunu yapabildiklerini göstermişlerdi.

Her yanda akıllı cebe sahip insanlar görmeniz, sizi bir akıllı cep satın almaya itiyorsa bir daha düşünün. Bu isteğinizi engellemek, belki de sizin için daha hayırlı olacak.

Pahalılar

Ucuz, standart bir telefon satın almanız, bütçenizi sarsmayacaktır. Ancak bir akıllı telefon için ya çuvalla parayı bir kerede ödemeli, ya da dev bir aylık masrafa katlanmalısınız. Akıllı cebinize yanlışlıkla hasar verirseniz, onu tamir ettirmek de size pahalıya mal olabilir.

Sürekli çevrimiçi olmak

Akıllı telefonlar 24 saat çevrimiçi olmak isteyenler için harika bir araç. Bir akıllı cebe sahipseniz, her an aranabilir, SMS alabilir, e-posta alabilir, Facebook’a girebilir, gece gündüz tweet gönderebilirsiniz. Genellikle bunları sıkça kontrol etmek isteyeceğinizi de hatırlatalım.

Ancak her şeyden bir süre uzak kalmak isterseniz işler biraz karışabilir. Telefonunuzu tabi ki evde bırakabilir veya kapatabilirsiniz, ancak ona sahip olmanız, bunu yapmak istemediğiniz anlamına geliyor. Standart bir telefonun yönetimi, sizi sadece metin mesajlarına ve aramalara kısıtladığından daha kolaydır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*