Cumartesi , 24 Ağustos 2019
Adidas’ın teknolojik ayakkabısı satışta

Adidas’ın teknolojik ayakkabısı satışta

Ünlü ayakkabı üreticilerinden birisi olan Adidas, teknoloji dünyasında devrim yaratan üç boyutlu yazıcıyla üretilen yeni ayakkabısını satışa çıkardı.

Adidas’ın “3D Runner” ismindeki 3 boyutlu yazıcıyla üretilen ilk ayakkabısı Londra, New York ve Tokyo’da satışa sunuldu.
Gelecekte üretim açısından önemli rol oynayacak 3 boyutlu yazıcılar farklı alanlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor ve teknolojiyi kullanan markalar şimdiden 3 boyutlu yazıcılarla yaptığı çeşitli ürünleri tüketicilerle buluşturuyor.

Bu üreticilerden biri olan Adidas, 3 boyutlu baskıyla yapılan ilk ayakkabası Adidas 3D Runner’ı satışa sundu. Bu ayakkabı, Adidas’ın 3 boyutlu baskıyla üretilen ilk ayakkabası olma özelliğini taşıyor.

Adidas’ın ilk etapta Londra, New York ve Tokyo’da satışa sunduğu Adidas 3D Runner ayakkabısı randevu usulü sınırlı sayıda satın alabiliyor. Adidas bu ayakkabısı için 333 dolar yani yaklaşık 1000TL fiyat belirlemiş durumda. Açıkçası ayakkabının gerek görünüş gerekse konfor açısından diğer ayakkabılara kıyasla ciddi farkları yok ancak yine de ayakkabının 3 boyutlu baskıyla üretilmiş olması bile şimdilik almak için yeterli bir neden.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*