Perşembe , 17 Ekim 2019
A Way Out 2 Milyonu Geride Bıraktı!

A Way Out 2 Milyonu Geride Bıraktı!

A Way Out oyununa ilişkin gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oyunun satış rakamlarının iki milyonu geçtiği ortaya çıktı.

A Way Out tüm platformlarda oynanmaya devam ederken oyunun satış rakamı duyuruldu. Yapılan duyuruya göre oyun 2 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş.

İki ana karakterin hapishaneden kaçışını konu alan A Way Out oyunculara bir oyun içerisinde ikili olarak oynama imkanı vermişti. Yani oyuncular bir arkadaşları ile yardımlaşarak oyundaki hapishaneden kaçmaya çalışıyorlardı. Yayınlandığı dönem oldukça merak uyandıran yapım, yerel oyunculu olarak oynaniliyordu. Bugün başarılı oyunun ne kadar sattığı hakkında yeni bilgiler geldi.

Aksiyon macera oyunu olarak oyuncular tarafından oldukça beğenilen A Way Out, GamingBolt’un haberine göre günümüze kadar 2 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Habere göre oyunun geliştiricisi Hazelight Studios Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda oyunun 2 milyon adet sattığını doğrulamış. A Way Out ilk duyurulduğunda özellikle farklı yapısıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*