Perşembe , 18 Nisan 2019
3D Tanıma Sistemli Mi 8 Explorer Edition Satışa Çıkıyor

3D Tanıma Sistemli Mi 8 Explorer Edition Satışa Çıkıyor

3D yüz tanıma teknolojisine sahip yeni Xiaomi telefonu geliyor. Mi 8 Explorer Edition isimli telefon hakkında önemli gelişmeler yaşandı.

Xiaomi’nin mayıs sonunda düzenlediği etkinlikte en fazla ses getiren telefon olan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition nihayet satışa sunuluyor. Aynı etkinlikte tanıtılan Mi 8 ve Mi 8 SE’nin bir süredir Çin’de satışta olduğunu hatırlatalım.

Mi 8 Explorer Edition gerek görünümü gerekse diğer yenilikçi özellikleriyle Mi 8 modellerinden ayrılıyor. Öncelikle telefonun arkası şeffaf bir yapıda. Ekrana gömülü parmak izi okuyucusunun yer verildiği telefona ayrıca iPhone X benzeri bir 3D yüz tanıma sistemi eşlik ediyor.

8GB RAM ve 128GB dahili depolamanın eşlik ettiği Mi 8 Explorer Edition 24 Temmuz’dan itibaren satışa sunuluyor. Telefon ilk olarak Çin’de raflarda olacak. Fiyat ise daha önce açıklandığı üzere 3699 Yuan (553 $) olacak.

Premium bir tasarım, güçlü donanım özellikleri ve fiyatıyla Mi 8 Explorer Edition’ın kullanıcılardan yoğun bir ilgi geleceğini tahmin ediyoruz. Son zamanlarda epey başarılı işler çıkaran Xiaomi, bakalım yeni telefonuyla da gönülleri fethedebilecek mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*