Çarşamba , 11 Aralık 2019
2016 yılında çıkacak üst segment telefonlar

2016 yılında çıkacak üst segment telefonlar

2016 senesi birbirinden iddialı akıllı telefonların piyasaya sürüldüğü bir sene olarak tarihe kazınacak ! 2016 yılında birbirinden iyi akıllı telefonlar geliyor !

Akıllı telefon sektöründe her geçen senenin oldukça büyük çekişmelere sahne olduğunu biliyoruz. Bu sene piyasaya sürülmüş ve sürülecek olan akıllı telefonların da güzel bir rekabet ortamı oluşturacağını tahmin edebilirsiniz. Apple’ın büyük yeniliklerle kullanıcılarına sunacağı yeni iPhone, Samsung’un yeni şirket politikasıyla geliştirdiği ilk amiral gemisi telefonu olan Galaxy S7 ve diğer firmaların akıllı telefonları, bu sene satış rekorları kırmaya aday.

Bu haberimizde, 2016 senesinde satış rekorları kırmasını beklediğimiz yeni telefonlara yer verdik. Bakalım senenin ilerleyen zamanlarında bu telefonlardan hangileri hedeflerindeki satış rakamına ulaşabilecekler.

iPhone 7

Apple’ın Eylül lansmanında tanıtmasını beklediğimiz iPhone 7’nin kulaklık girişine sahip olmayacağını ve su geçirmez olacağını biliyoruz. Su geçirmez olması bu telefonun çok satılmasını sağlayacaktır ancak kulaklık girişinin olmamasının iPhone 7’yi nasıl etkileyeceği bilinmez. Apple, bu konuda da hayranlarına güveniyor.

Samsung Galaxy S7

Açıklanan AnTuTu sonuçlarına göre sektörün en iyi performanslı telefonu olacak olan Galaxy S7, sadece birkaç gün sonra tanıtılacak. Akıllı telefonun açıklanan tüm bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

LG G5

21 Şubat tarihinde tüm bilgilerinin açıklanmasını beklediğimiz LG G5, çift kamera ve kapanmayan ekran teknolojisiyle kullanıcılarının karşısına çıkacak. Kamera ve görüntü kalitesi konusunda oldukça iyi performansa sahip olan G serisinin G5 ile işi bir adım öteye taşıması bekleniyor.

Microsoft Surface Phone

Windows Phone kullanıcılarının sayısının çok az olmasına rağmen çırpınışlarını sürdüren Microsoft, yeni telefonu Surface Phone’da elinden geleni ardına koymamış. Hızlı şarj, 21 MP kamera, 4GB RAM, QHD ekran ve diğer özelliklerin Microsoft’a istediği çıkışı sağlması bekleniyor. Umarım Microsoft, herşeyin donanım olmadığını ve yazılım da son derece önemli olduğunu geç olmadan anlar.

HTC One M10

HTC’nin oldukça güvendiği One M10’un göze çarpan en iyi özelliklerinden birisi, telefonda 1.55 micron pikselli sensör kullanılacak olması. Bu sensör boyutu sayesinde telefon düşük ışıkta çok iyi fotoğraflar çekebilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*